Wetteri Power kuorma-automyynti

Uudet Volvo ja Renault kuorma-autot, Renault Trucks Master paketti- ja kevytkuorma-autot sekä Wetteri Power vaihtokuorma-autot

Arto Matinlassi

Arto Matinlassi

Renault Trucks, kuorma-automyyjä, Oulu

Puh. 050 304 5000

Email: arto.matinlassi@wetteri.fi

Jussi Paananen

Jussi Paananen

Volvo Trucks, kuorma-automyyjä, Oulu ja Kuusamo
Puh: 0400 521 481
Email: jussi.paananen@wetteri.fi

Topi Myllykangas

Topi Myllykangas

Volvo Trucks, kuorma-automyyjä, Kokkola
Puh: 040 5549 282
Email: topi.myllykangas@wetteri.fi

Mikael Eriksson

Mikael Eriksson

Volvo Trucks, kuorma-automyyjä, Kokkola
Puh: 040 5549 272
Email: mikael.eriksson@wetteri.fi

Timo Sarjanoja

Timo Sarjanoja

Volvo Trucks, kuorma-automyyjä, Kajaani
Puh: 040 5257 907
Email: timo.sarjanoja@wetteri.fi

Pekka Karppinen

Pekka Karppinen

Vaihtoautopäällikkö, Oulu
Puh. 040 8611 446
E-mail: pekka.karppinen@wetteri.fi

Volvo Trucks

Volvo kuorma-automme

Ajatko kaukokuljetuksia vai raskaita puukuljetuksia? Onko toimialasi maansiirto? Alue- tai paikallisjakelua? Autamme sinua erittelemään kuorma-auton, joka selviytyy moitteettomasti sille tarkoitetusta tehtävästä.

Uudet Volvo kuorma-autot
Renault Trucks

Renault kuorma-automme

Olemme virallinen Renault Trucks -jälleenmyyjä. Tutustu huoltopalveluihimme ja valikoimamme malleihin. Voit ottaa meihin yhteyttä kaikissa huolto- ja korjausasioissa.

Uudet Renault kuorma-autot
Renault Trucks Master

Renault Trucks Master

Olemme virallinen Renault Trucks Master paketti- ja kevytkuorma-autojen jälleenmyyjä.

Renault Trucks Master
Renault valmiit kuorma-autot

Renault Trucks kuorma-autot Wetteri Powerilta

Heti ajoon valmiita Renault Trucks kuorma-autoja

LATAA ESITTEET TÄÄLTÄ

 

Kysy lisää Wetteri Powerilta!

Arto Matinlassi, puh. 050 304 5000

Email: arto [dot] matinlassi [at] wetteri [dot] fi

Wetteri Power vaihtoautot

Wetterin vahvat vaihtoautot

Pohjois-Suomen laajin valikoima.

 

TUTUSTU VAIHTOAUTOIHIN TÄÄLTÄ!