WETTERI POWER KUORMA-AUTOMYYNTI

Uudet Volvo ja Renault kuorma-autot, Renault Trucks Master paketti- ja kevytkuorma-autot sekä Wetteri Power vaihtokuorma-autot

Jussi Paananen

Jussi Paananen

Volvo Trucks, kuorma-automyyjä, Oulu ja Kuusamo
Puh: 0400 521 481
Email: jussi.paananen@wetteri.fi

Topi Myllykangas

Topi Myllykangas

Volvo Trucks, kuorma-automyyjä, Kokkola
Puh: 040 5549 282
Email: topi.myllykangas@wetteri.fi

Mikael Eriksson

Mikael Eriksson

Volvo Trucks, kuorma-automyyjä, Kokkola
Puh: 040 5549 272
Email: mikael.eriksson@wetteri.fi

Markus hyry renault myyjä

Markus Hyry

Renault Trucks, kuorma-automyyjä, Oulu

Puh: 041 730 9006
Email: markus.hyry@wetteri.fi

Timo Sarjanoja

Timo Sarjanoja

Volvo Trucks, kuorma-automyyjä, Kajaani
Puh: 040 5257 907
Email: timo.sarjanoja@wetteri.fi

Pekka Karppinen

Pekka Karppinen

Vaihtoautopäällikkö, Oulu
Puh. 040 8611 446
E-mail: pekka.karppinen@wetteri.fi

Volvo Trucks

Volvo kuorma-automme

Ajatko kaukokuljetuksia vai raskaita puukuljetuksia? Onko toimialasi maansiirto? Alue- tai paikallisjakelua? Autamme sinua erittelemään kuorma-auton, joka selviytyy moitteettomasti sille tarkoitetusta tehtävästä.

Uudet Volvo kuorma-autot

Renault Trucks

Renault kuorma-automme

Olemme virallinen Renault Trucks -jälleenmyyjä. Tutustu huoltopalveluihimme ja valikoimamme malleihin. Voit ottaa meihin yhteyttä kaikissa huolto- ja korjausasioissa.

Uudet Renault kuorma-autot

Renault Trucks Master

Renault Trucks Master

Olemme virallinen Renault Trucks Master paketti- ja kevytkuorma-autojen jälleenmyyjä.

Renault Trucks Master 

Renault valmiit kuorma-autot

Heti ajoon valmiita Renault Trucks kuorma-autoja

Renault Trucks kuorma-autot Wetteri Powerilta

LATAA ESITTEET TÄÄLTÄ

Kysy lisää Wetteri Powerilta!

Markus Hyry
Renault Trucks kuorma- ja pakettiautomyyjä
puh. 041 730 9006
markus.hyry@wetteri.fi



 

Wetterin vahvat vaihtoautot

Pohjois-Suomen laajin valikoima.

TUTUSTU VAIHTOAUTOIHIN TÄÄLTÄ!

Wetteri Power vaihtoautot