WETTERI POWER KEMI

Wetteri Power Kemi

Valiontie 8
94450 Keminmaa

Aukioloajat

Huolto ma-pe 7.30-20.00     la 7.30-14.00

Varaosat ma-pe 7.30-20.00    la 7.30-14.00

Vaihde 020 778 8660

Ajo-ohje

Huolto ja varaosat

Huolto 020 7788 661

Varaosat 020 7788 881

Rengaspalvelu, Sanna Niemelä, puh. 0400 148 225

Päivystysnumero 044 781 4752

Henkilökunta:

Varaosamyynti

Huolto

Kuorma- ja pakettiautomyynti

Raimo Enbuska, 0400 696 330

Kuorma- Ja Pakettiautomyynti                                                      Varaosat

Raimo Enbuska

Kuorma-automyyjä
Puh: 0400 696 330
Email: raimo.enbuska@wetteri.fi

Mika Rahkola

Varaosavastaava
Puh. 045 183 4133

Email: mika.rahkola@wetteri.fi

Roman Roumjantsev

Varaosamyyjä
Puh. 044 431 4621

Email: roman.roumjantsev@wetteri.fi

Huolto

Korjaamo- ja huoltopalvelut, päällirakennepalvelut, perävaunuhuollot

Petteri Kreku

Huoltopäällikkö
Puh: 044 7814 624
Email: petteri.kreku@wetteri.fi

Jyrki Tauriainen

Työnjohtaja
Puh: 040 5883 585
Email: jyrki.tauriainen@wetteri.fi

Työnjohtaja
Puh:  040 662 3837
Email: visa.riskila@wetteri.fi

Antti Ollikainen

Toimitusjohtaja
Puh: 050 373 2324
Email: antti.ollikainen@wetteri.fi

Marko Kolppanen

Jälkimarkkinapäällikkö
Puh: 0400 148 251
Email: marko.kolppanen@wetteri.fi

 

VALIONTIE 8, KEMINMAA

Soita tai tule käymään