WETTERI POWER KAJAANI

Wetteri Power Kajaani

Sokajärventie 2
87100 KAJAANI

Kesän aukioloajat
14.6.–16.8. ma-pe klo. 7.30-16.00     la 7.30-14.00

Aukioloajat

Huolto ma-pe 7.30-20.00     la 7.30-14.00

Varaosat ma-pe 7.30-20.00    la 7.30-14.00

Vaihde 020 778 8495

Ajo-ohje

Huolto ja varaosat

Huolto 0400 148 220

Varaosat 020 7788 442

Rengaspalvelu, Timo Sarjanoja, puh. 040 5257 907

Päivystysnumero 0400 680 102

Kuorma- ja pakettiautomyynti

Timo Sarjanoja, 040 5257 907

Kuorma- ja pakettiautomyynti

Timo Sarjanoja

Kuorma-automyyjä
Puh: 040 5257 907
Email: timo.sarjanoja@wetteri.fi

Varaosat

Ville Tauriainen

Varaosavastaava
Puh. 040 1677 241

Email: ville.tauriainen@wetteri.fi

Jaakko Haataja

Varaosamyyjä/työnjohtaja
Puh. 044 7814 790

Email: jaakko.haataja@wetteri.fi

Huolto

Korjaamo- ja huoltopalvelut, päällirakennepalvelut, perävaunuhuollot

Niko Palovaara

Työnjohtaja
Puh: 044 781 4791
Email: niko.palovaara@wetteri.fi

Kimmo Hinkkanen

Huoltopäällikkö
Puh: 050 3207 573
Email: kimmo.hinkkanen@wetteri.fi

Hallinto

Antti Ollikainen

Toimitusjohtaja
Puh: 050 373 2324
Email: antti.ollikainen@wetteri.fi

Marko Kolppanen

Jälkimarkkinapäällikkö
Puh: 0400 148 251
Email: marko.kolppanen@wetteri.fi

 

SOKAJÄRVENTIE 2, KAJAANI

Soita tai tule käymään