Lappeenranta

Auto-Kilta Trucks Oy

Aukioloajat


Myynti

ma - pe 9.00-17.00

Varaosat
ma - pe 7.00-20.00     la 7.00-15.00

 

Huolto
ma - pe 7.00-20.00     la 7.00-15.00

 

 

Ota meihin yhteyttä:

Automyynti: 0201545818

Korjaamo: 0201545810

Varaosat: 0201545814

Rengasmyynti: 0505491798

 

Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@autokilta.fi

Auto-Kilta Trucks Oy
Terminaalikatu 27
53420 Lappeenranta

 

Kuorma- ja pakettiautomyynti

Kuorma-automyyjä Sami Saari

Sami Saari

Kuorma-automyyjä
Puh: 0201545818
Email: sami.saari@autokilta.fi

Huoltopalvelut

Huoltopäällikkö Pavel Peder

Pavel Peder

Huoltopäällikkö
Puh: 0400406657
Email: pavel.peder@autokilta.fi

Työnjohtaja

Jarmo Jäppinen

Työnjohtaja 
Puh: 0400530853
Email: jarmo.jappinen@autokilta.fi

Työnjohtaja

Mika Mykkänen

Työnjohtaja 
Puh: 0407212828
Email: mika.mykkanen@autokilta.fi

Varaosat

Varaosamyyjä Evgeni Haapalainen

Evgeni Haapalainen 

Varaosamyyjä
Puh: 0406288145
Email: evgeni.haapalainen@autokilta.fi

Varaosamyyjä Kari Ylä-Kotola

Kari Ylä-Kotola

Varaosamyyjä
Puh: 0408474830
Email: kari.yla-kotola@autokilta.fi

Rengasmyynti

Rengasmyyjä Matti Häkkinen

Matti Häkkinen

Rengasmyyjä
Puh: 050 5491 798
Email: matti.hakkinen@autokilta.fi

Palvelutuotemyynti

Palvelumyyjä Teemu Saikko

Teemu Saikko

Palvelumyyjä
Puh: 0405894741
Email: teemu.saikko@autokilta.fi

 

Hallinto

Aki Savolainen, toimitusjohtaja

Aki Savolainen

Toimitusjohtaja
Puh: 0201545819
Email: etunimi.sukunimi@autokilta.fi

Markkinointipäällikkö Janne Hulkkonen

Janne Hulkkonen

Markkinointipäällikkö
Puh: 0401785601    
Email: janne.hulkkonen@autokilta.fi